Ekogroszek, Pellet czy gaz?

5_klasaOd wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży kotłów grzewczych i doradzamy odpowiednio w ich doborze. Sprzedajemy piece na ekogroszek, pellet oraz piece gazowe najlepszych producentów. To u nas kupisz kotły Defro, Termo-Tech, Parex, Kołton, Kotły Dworek Bis, Viessmann, Immergas.

Najnowsze technologie grzewcze przede wszystkim współgrają z ekologią, co umożliwia nawet otrzymanie dodatkowych środków przy wymianie starego ogrzewania na nowe.ekogroszek Wprowadzona Klasa 5. przez znowelizowaną normę PN EN 303-5, jest to najlepsza klasa, gdzie obowiązują najbardziej restrykcyjne wymagania co do emisji i sprawności. Kocioł spełniający klasę 5. to gwarancja najniższej emisji CO, pyłów i węgla organicznego do atmosfery oraz wysokiej sprawności, co przekłada się m.in. na mniejsze zużycie paliwa. W tej klasie królują urządzenia przystosowane do spalania biomasy: kotły z palnikami pelletowymi oraz kotły zgazowujące drewno. Przyczynimy się więc do ochrony środowiska i będziemy cieszyć się czystym powietrzem wybierając piec na ekogroszek, piec gazowy czy na piec na pellet.

Więcej informacji można uzyskać w naszym salonie grzewczym (Trzemeszno, ul. Kościuszki 12) lub telefonicznie (dział hydrauliczny). Zapoznajcie się z kotłami, które polecamy. Więcej modeli znajdziecie w sklepie.