Jeszcze więcej możliwości – CAPAROL, DULUX dodatkowo w naszej mieszalni farb!

miniaturka_dulux_2

Mamy już do dyspozycji aż 5 mieszalników do farb i tynków! Mieszalnik firmy CAPAROL oraz DULUX „wjechały” już na sklep, tym samym powiększając naszą ofertę o dodatkowe produkty.  Mamy nieograniczone możliwości, tysiące kolorów i profesjonalną obsługę – a wszystko oferujemy od ręki!

Wybór właściwego koloru ścian jest niezwykle ważny. Odpowiedni odcień czy barwa mogą zaważyć o efekcie końcowym całej aranżacji. System barwienia maszynowego zapewniający praktycznie nieograniczone możliwości kształtowania kolorystycznego wnętrz i fasad budynków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych dysponuje on tysiącem receptur kolorów dla farb, tynków i systemów ochrony budowli. Receptury sporządzane na indywidualne życzenie są przygotowywane i archiwizowane w pamięci mieszalnika. Dzięki wprowadzeniu do systemu, żądany kolor może być w każdej chwili ponownie odtworzony, co gwarantuje Wam uzyskanie tego samego odcienia.
Dodatkowo każdy potrzebny Tobie produkt dopasujemy odpowiednio do zawartości Twojego portfela. Mamy farby na każdą kieszeń!
Przyjdź ! Pomożemy, doradzimy, wszystko wspólnie ustalimy!

DSC_1584